Pomoc-Gracza.pl - Forum o grach, pomoc dla każdego gracza

Chcesz uzyskać pomoc na temat gier, porady, lub aktywnie uczestniczyć w społeczności graczy? To forum dla graczy komputerowych jest dla ciebie.

Czat Gadu-Gadu - Nowość. Zapraszamy na czat gg pod numerem 5037777. Najlepszy ggczat w sieci. Status chatu gg: czat gg

Darmowy czat gg, skrypt ggczatu za darmo, czat gadu-gadu :)

Jak to zrobić, by działało i się fajnie rozmawiało. Opisane są tu instrukcje, jak wejść na czat, a także dostępne komendy ułatwiające jego użytkowanie

Re: Darmowy czat gg, skrypt ggczatu za darmo, czat gadu-gadu

Postprzez RiCo14 » 1 maja 2014, o 17:11

A jak dodać nową range ? Tzn. Znaczniki działają tylko komendy żeby były takie jak dla admina i sadmina ? I 2 pytanie komenda .global która wysyła wiadomości globalne, jak ją napisać i gdzie ją wstawić.
RiCo14
Nowy użytkownik

Postprzez LuckyLuke » 7 maja 2014, o 18:23

Aby dodać nową rangę, to w pliku bocik.php jest komentarz //ustalenie rang, trzeba dodać include do pliku z rangą, do którego chcemy się odwołać. Potem w folderze rangi dodać tą rangę.

Co do global, to pewnie trzeba by wstawić w miejsce z rangami, czyli kto miałby się tą komendą posługiwać. Najprościej wczytać SELECT wszystkich numerów w bazie, bo chyba tak to ma działać i wysłać wiadomość. Komenda global jest w skrypcie kanałowym też na tym forum, więc można sobie porównać jak to ma wyglądać.
LuckyLuke
Site Admin
Site Admin

Postprzez RiCo14 » 16 maja 2014, o 15:22

A napisałbyś ta komendę na czat główny ? Nie jestem bardzo zagłębiony w php. Myślę że pomożesz.
RiCo14
Nowy użytkownik

Postprzez LuckyLuke » 21 maja 2014, o 22:40

Mogę pomóc, doradzić, ale nie pisać, bo ja ten czat robiłem parę lat temu hobbystycznie, za każdym razem przypominać sobie co miałem na myśli, to nie mam aż tyle czasu na to.
LuckyLuke
Site Admin
Site Admin

Postprzez HocusPocus » 12 sie 2014, o 20:00

Zarejestrowałem botapi, wszystko ok, wgralem baze, ale dlaczego gdy do niego pisze odpowiada mi plikiem weryfikacyjnym od botapi?
HocusPocus
Nowy użytkownik

Postprzez LuckyLuke » 13 sie 2014, o 16:13

Przypuszczam, że kiedy wypełniałeś formularz, to w adresie skryptu podałeś linka do weryfikacji, zamiast do pliku z czatem.
LuckyLuke
Site Admin
Site Admin

Postprzez Raiker » 13 wrz 2014, o 08:59

mam problem bo mi wyskakuje trwa praca nad skryptem jak to wyłączyć i gdzie mam to wyłączyć mam inny skrypt niz ten pomożecie?
Raiker
Nowy użytkownik

Postprzez LuckyLuke » 13 wrz 2014, o 11:35

Skoro masz inny, to w jaki sposób mam ci pomóc, nie jestem jasnowidzem :D
LuckyLuke
Site Admin
Site Admin

Postprzez xXandesx » 6 gru 2015, o 19:42

Jak to naprawić?
Kod: Zaznacz cały
<b>Warning</b>:  mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in
<b>/virtual/c/z/czateria.ugu.pl/pliki/funkcje.php</b> on line <b>75</b><br /> <br />
<b>Warning</b>:  mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in
<b>/virtual/c/z/czateria.ugu.pl/pliki/funkcje.php</b> on line <b>64</b><br /> <br />
<b>/virtual/c/z/czateria.ugu.pl/pliki/funkcje.php</b> on line <b>264</b><br /> <br />
<b>/virtual/c/z/czateria.ugu.pl/pliki/funkcje.php</b> on line <b>14</b><br /> <br />
<b>/virtual/c/z/czateria.ugu.pl/pliki/funkcje.php</b> on line <b>14</b><br />
xXandesx
Nowy użytkownik

Postprzez LuckyLuke » 14 gru 2015, o 14:14

Przepraszam za dłuższą niedostępność. Zapytam tylko czy wgrałeś bazę danych na serwer z załącznika, utworzyłeś tam własne konto ze swoim numerem gg?
LuckyLuke
Site Admin
Site Admin

Poprzednia strona

Powrót do Informacje dotyczące czatu