Pomoc-Gracza.pl - Forum o grach, pomoc dla każdego gracza

Chcesz uzyskać pomoc na temat gier, porady, lub aktywnie uczestniczyć w społeczności graczy? To forum dla graczy komputerowych jest dla ciebie.

Czat Gadu-Gadu - Nowość. Zapraszamy na czat gg pod numerem 5037777. Najlepszy ggczat w sieci. Status chatu gg: czat gg

TeamSpeak3 Pomoc gracza

Opisz nam co byś chciał wprowadzić na forum, lub co Cię boli kiedy tu przebywasz (chodzi o twoją opinię, a nie dolegliwości cielesne :P)

TeamSpeak3 Pomoc gracza

Postprzez mxzxz14 » 25 mar 2012, o 20:15

Czy można by było załozyc TeamSpeak3 +teamviewer+forum gracz otrzymywał by fachowej pomocy [pomysł nie głupi :huh: ]
mxzxz14
Częsty odwiedzający

Re: TeamSpeak3 Pomoc gracza

Postprzez LuckyLuke » 26 mar 2012, o 20:00

Koszt czegoś takiego to na sam serwer dedykowany prawie 200zł miesięcznie, wybacz, ja jestem tylko na stażu w sklepie obecnie i mnie nie stać na takie coś :) Ostatnio wpadł mi do głowy co prawda pomysł, żeby wziąć udział w programie, co za udostępnienie miejsca reklamowego nawet i na samym dole płaci 300zł miesięcznie, ale skoro ja miałbym wrzucić kod, gdzie ktoś by nawrzucał tam z kilka tysięcy linków, to moja pazerność aż taka nie jest, nie po to siedziałem kilka godzin dziennie nad pozycjonowaniem, żeby wszystko poszło na marne.

Co do teamviewer, gdyby pomagać na nim, a nie na forum to forum straciłoby racje bytu, bo i po co ktoś miałby się rejestrować i zostawiać informacje dla potomnych, skoro każdy by chciał, żeby coś zrobić za nich. Istnieje niebezpieczeństwo też, że ktoś mógłby tego programu użyć do niebezpiecznych celów na komputerach nieświadomych użytkowników :/
LuckyLuke
Site Admin
Site Admin

Postprzez Pietruszka1987 » 1 kwi 2012, o 12:35

Moim zdaniem pomysł nie jest głupi ale wątpię żeby się znalazł jakiś chętny który by to poprowadził.
Pietruszka1987
Stały uczestnik

Postprzez RudySzubert » 27 lis 2013, o 18:31

Bardzo dobry pomysł :)
RudySzubert
Nowy użytkownik

Powrót do Propozycje dotyczące działów, opinie