Pomoc-Gracza.pl - Forum o grach, pomoc dla każdego gracza

Chcesz uzyskać pomoc na temat gier, porady, lub aktywnie uczestniczyć w społeczności graczy? To forum dla graczy komputerowych jest dla ciebie.

Czat Gadu-Gadu - Nowość. Zapraszamy na czat gg pod numerem 5037777. Najlepszy ggczat w sieci. Status chatu gg: czat gg

Zapowiedź Call of Duty: Black Ops II

Potrafisz opisać samodzielnie fabułę gry, zwroty akcji i grywalność? A może znasz nowinki ze świata gier? Pochwal się swoimi umiejętnościami pisarza

Zapowiedź Call of Duty: Black Ops II

Postprzez patol » 30 wrz 2012, o 20:56

W serię gier Call of Duty gram odkąd pamiętam, poczynając oczywiście od tych części, gdzie wszystko dzieje się w czasach II WŚ, a niektóre misje są na tyle trudne, że tak naprawdę do dzisiaj ich nie przeszłam i te stare płytki leżą gdzieś, niestety, zakurzone. Grając w nowsze części COD, nie miałam oczywiście żadnego problemu z przejściem misji, może poza paroma, gdzie któreś trzeba było raz, czy dwa powtórzyć.
Widząc trailer Black Opsa II, chyba nie tego oczekiwałam po najnowszej części, jaka wychodzi już 13 listopada. Przemieścimy się w tej części do czasów oddalonych w przyszłości o jakieś 13 lat, gdzie światem rządzą roboty, zamiast z krwi i kości żołnierze.
My, wcielając się w bohatera będziemy mogli dowolnie konfigurować go według naszych potrzeb. Czytając artykuły o tej części mam wrażenie, że przypominac ona będzie do złudzenia jakieś rpg czy mmorpg, gdzie rozwijamy naszą postać, a broń robimy bardziej zabójczą i grając, zdobywając wyższy level, dzięki czemu będziemy mogli rozwinąć jedną rzecz.
Oglądając kolejne filmiki, gra znowu przypomina mi te typu Crysis 2, alien vs. predator, resident evil oraz wszelką masę tych, gdzie walczy się z potworami, robotami, a nie z ludźmi. Bronie, uzbrojenie, wygląd naszej załogi w niczym nie przypomina tego, w co bylismy uzbrojeni w poprzednich odsłonach COD. Tak więc myślę, że fani tego typu gier znajda tu coś dla siebie... Natomiast czy weteranów to zadowoli?

ps. mój pierwszy post, pierwsza zapowiedź, nie oceniajcie źle - takie moje odczucia po prostu :)
patol
Częsty odwiedzający

Powrót do Recenzje i zapowiedzi