Pomoc-Gracza.pl - Forum o grach, pomoc dla każdego gracza

Chcesz uzyskać pomoc na temat gier, porady, lub aktywnie uczestniczyć w społeczności graczy? To forum dla graczy komputerowych jest dla ciebie.

Czat Gadu-Gadu - Nowość. Zapraszamy na czat gg pod numerem 5037777. Najlepszy ggczat w sieci. Status chatu gg: czat gg

Recenzja Max Payne 3

Potrafisz opisać samodzielnie fabułę gry, zwroty akcji i grywalność? A może znasz nowinki ze świata gier? Pochwal się swoimi umiejętnościami pisarza

Recenzja Max Payne 3

Postprzez dany22 » 25 sie 2012, o 12:58

Po 9 latach wraca do nas exgliniarz Max Payne. Główny bohater znajduje się w Brazylii z myślami, że w jego życiu wreszcie zapanuje spokój, jednak nie trwa to zbyt długo. Max znajduje prace jako ochroniarz Rodrigo Branco jednak pech chciał, że familia Branco wplątała się w tarapaty i jest ścigana przez mafię. Bohater staje się wrakiem człowieka po tym jak przez lata chciał zapomnieć o przeszłości ładując w siebie duże ilości leków i alkoholu, myślał, że to coś zmieni jednak nic bardziej mylnego... przeszłość staje się teraźniejszością. Na szczęście jak to mówi sam Max "nie zapomniałem starych sztuczek" - to coś co mu ratuje życie, bo będąc bez sił nic by nie zdziałał. Fabuła naprawdę może się podobać, ekipa z Rockstar nie zawiodła tworząc wspaniały klimat i oprawę graficzną a także jak za starych dobrych czasów zastosowali wiele przerywników filmowych co pozwala na lepsze poznanie historii bohatera. Pojawiają się także retrospekcje co jest także ciekawym aspektem w grze. Przygody bohatera wciągają na maxa, a klimat czuć do samego końca. Gra jednym słowem jest świetna, polecam każdemu zagrać i przekonać się :cool:
dany22
Częsty odwiedzający

Re: Recenzja Max Payne 3

Postprzez filip3400 » 29 lis 2012, o 12:12

Gra jest świetna.Udało mi się kupic ją na allegro za 50 zł w folii ;d
Bardzo ciekawa fabuła,miałem wątpliwości co do tego jak Max bedzie wyglądał bez włosów ale bylem pozytywnie zaskoczony.
Gre polecam każdemu,nawet komus kto nie miał stycznosci z poprzednimi grami z serii bo warto.
filip3400
Częsty odwiedzający

Postprzez Kage » 19 lut 2013, o 12:45

zgadzam się z Filipem miło powrócić do lat gdzie do szczęścia wystarczył bullet-time oraz porządna spluwa :D
Kage
Nowy użytkownik

Postprzez krolendrju » 27 wrz 2013, o 00:55

kocham tą gre do teraz w nią gram
krolendrju
Nowy użytkownik

Postprzez find2013 » 9 lis 2013, o 13:06

ciekawa gierka i fajnie że powstają kolejne części, polecam
find2013
Nowy użytkownik

Postprzez muszim » 22 lis 2013, o 00:24

A wiecie coś o filmie, który miał być kręcony na podstawie gry ?
muszim
Nowy użytkownik

Postprzez kklock » 6 sty 2014, o 22:28

Mnie się MP3 podobał niesamowicie. Inny niż jedynka i dwójka, ale również doskonały. Parę dni nie mogłem się oderwać wręcz.
kklock
Nowy użytkownik

Powrót do Recenzje i zapowiedzi