Pomoc-Gracza.pl - Forum o grach, pomoc dla każdego gracza

Chcesz uzyskać pomoc na temat gier, porady, lub aktywnie uczestniczyć w społeczności graczy? To forum dla graczy komputerowych jest dla ciebie.

Czat Gadu-Gadu - Nowość. Zapraszamy na czat gg pod numerem 5037777. Najlepszy ggczat w sieci. Status chatu gg: czat gg

Assassin's Creed III - Zapowiedź

Potrafisz opisać samodzielnie fabułę gry, zwroty akcji i grywalność? A może znasz nowinki ze świata gier? Pochwal się swoimi umiejętnościami pisarza

Assassin's Creed III - Zapowiedź

Postprzez grizzo » 18 lip 2012, o 20:42

Assassin's Creed III - jak dla mnie najbardziej oczekiwana gra 2012 roku. Jest to już piąta część całej przygody, co prawda premiera dopiero w październiku ale już teraz możemy zobaczyć wiele gameplay z gry:

http://www.youtube.com/watch?v=NSHQnpG8XYg

W tej części gracze będą mogli zadowolić się trybem Singleplayer i Multiplayer.

Tym razem akcja toczy się w II połowie XVIII wieku, w Ameryce Północnej. Właściwa fabuła zaczyna się od konfliktu między Indianami a kolonistami.

a Wy co myślicie o kolejnej odsłonie kultowego cyklu firmy UBISOFT? :)
grizzo
Nowy użytkownik

Re: Assassin's Creed III - Zapowiedź

Postprzez AliaSs » 20 lip 2012, o 23:15

Assasin kultowa gra bardzo ją lubię i na pewno zawita na mojej półce może dopiero po jakimś czasie ponieważ na razie krucho u mnie z $$.
AliaSs
Nowy użytkownik

Postprzez adik24 » 8 sie 2012, o 20:07

Moim zdaniem najlepsza była część pierwsza tej gry.
adik24
Częsty odwiedzający

Postprzez sewia » 8 sie 2012, o 22:02

Miałam okazję grać w AC II i muszę przyznać, że gra jest nieziemska. Ogromny szacun dla twórców gry. Jednak strzelby zamiast białej broni jakoś do mnie nie przemawiają :/ Choć... może gdy w nią zagram zupełnie zmienię zdanie?
Wiecie może czy w tej części rolę asasyna pełni Ezio czy ktoś inny?
sewia
Częsty odwiedzający

Postprzez EnTaro » 17 sie 2012, o 18:33

Aaa...Chyba mam w nadmiarze growej wrażliwości, bo każdy nudny sequel po nudny sequelu (całkiem w sumie fajnego) pierwszego Assassin's Creeda, wydawał mi się (bo i był) co raz to gorszy. Wkurzający a potem po prostu wkur*iający Ezio, bezsensowna minigierka ala gry Tower Defense w Brotherhood, kiepskie elementy RTS(Które w sumie nic nie wnoszą do contentu z jedynki), dodać jeszcze do tego fakt, że koncept Animusa został zerżnięty z wydanej przed pierwszym AC noweli, której to twórca pozwał Ubisoft o udział w zyskach ze sprzedaży gier...Cwane, i gość miał rację, maszyna, którą opisał i Animus są identyczne.
Ehh, może po prostu się czepiam ale choć raz chciałbym usłyszeć zapowiedź gry, która nie jest cholernym sequelem do czegoś innego...Co obecnie nie zdarza się często.
Dzięki za uwagę, wracam do czekania na Heart of The Swarm
[URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm]Obrazek[
EnTaro
VIP
VIP

Postprzez danuu » 2 paź 2012, o 15:31

Ooo. zwiastun mi sie osobiscie bardzo podoba . JEst bardzo realistycznty. nigdy nie jarał mnie assasin . ale ta zapowiedz mnie prrzekonała .
danuu
Nowy użytkownik

Postprzez patol » 8 lis 2012, o 16:55

Dokładnie. Pierwsza część gry była najlepsza, kolejna część już nie jest taka wciągająca. Wiadomo, lepsza grafika czy coś, ale fabuła w pierwszej części lepsza :)
patol
Częsty odwiedzający

Postprzez filip3400 » 29 lis 2012, o 12:14

Cholera,u mnie tez na razie krucho z kasą wiec przekonam sie dopiero jak wyglada nowy Assassin kolo swiat.
Patrząc na recenzje gra wyszła świetnie i przypadnie do gustu kazdemu graczowi i mlodemu i staremu.Podobno swietnie wyglada model chodzenia po drzewach oraz wielkie bitwy na otwartym terenie.
filip3400
Częsty odwiedzający

Powrót do Recenzje i zapowiedzi