Pomoc-Gracza.pl - Forum o grach, pomoc dla każdego gracza

Chcesz uzyskać pomoc na temat gier, porady, lub aktywnie uczestniczyć w społeczności graczy? To forum dla graczy komputerowych jest dla ciebie.

Czat Gadu-Gadu - Nowość. Zapraszamy na czat gg pod numerem 5037777. Najlepszy ggczat w sieci. Status chatu gg: czat gg

Techland oferuje darmowe kursy tworzenia gier i nagrody :)

Potrafisz opisać samodzielnie fabułę gry, zwroty akcji i grywalność? A może znasz nowinki ze świata gier? Pochwal się swoimi umiejętnościami pisarza

Techland oferuje darmowe kursy tworzenia gier i nagrody :)

Postprzez LuckyLuke » 16 lut 2012, o 13:49

Kilka dni temu sam zapisałem się na ten kurs, nic nie kosztuje, a przyda się jakiś tam certyfikat, może nawet dodam go do swojego CV :) Wam radzę zrobić to samo, dopóki nie została zakończona jeszcze rejestracja.
Kurs jest o tyle fajny, że dostęp poszczególnych jego części nie jest uzależniony od obecności przykładowo godzina 8:00, ale można samemu powracać do niego kiedy się chce, oczywiście tak, żeby wyrobić się do kwietnia.

Na czym polega ten kurs? Sam dopiero zaczynam część drugą, ale z tego co się dowiedziałem to będzie on polegał na tworzeniu map do jakiejś gierki, po pierwszej części pojawił się test z odpowiedziami do zaznaczania, pytania na razie były typu co to jest Level Design itd. Szczerze dopiero za drugim podejściem zaliczyłem na ocenę bardzo dobrą, bo niestety miałem wrażenie, że jest on robiony według schematu, a nie według tego co mi się osobiście podoba w grach.

I najważniejsze, co można uzyskać po tym kursie? Dla najlepszych są jakieś nagrody rzeczowe, a dla najlepszych z najlepszych to będzie można u nich zdobyć pracę :)
No to jak, pokażemy im, że jesteśmy w czołówce i będziemy później w jednym biurze Techlandu tworzyć gry i sławni na cały świat? :cool:
Zarejestrować można się na stronie:
Kod: Zaznacz cały
http://akademiagier.techland.pl

Jakby były jakieś pytania, to pytajcie, sam dopiero zacząłem, więc jak mnie wyprzedzicie, to niestety na wiele nie liczcie :D

LuckyLuke
Site Admin
Site Admin

Powrót do Recenzje i zapowiedzi