Pomoc-Gracza.pl - Forum o grach, pomoc dla każdego gracza

Chcesz uzyskać pomoc na temat gier, porady, lub aktywnie uczestniczyć w społeczności graczy? To forum dla graczy komputerowych jest dla ciebie.

Czat Gadu-Gadu - Nowość. Zapraszamy na czat gg pod numerem 5037777. Najlepszy ggczat w sieci. Status chatu gg: czat gg

Nauka przez granie

Wyrusz na poszukiwanie i stań się bohaterem

Nauka przez granie

Postprzez zypolek » 23 maja 2017, o 08:24

No właśnie... dziecko płakało nam o tablet, więc go ma, ale na pewno nie chcemy dawać mu pełnej swobody. Czy macie jakies gry, które zainstalowaliście swoim dzieciom? Ciężko coś znaleźć samodzielnie. W kilku znalazłem kiepskie słownictwo. Może podpowiecie coś? Najlepiej darmowego?
zypolek
Nowy użytkownik

Re: Nauka przez granie

Postprzez asek » 24 maja 2017, o 18:45

Mamy. Nasza córka gra w Cukierowo. Tzn. nie wiem co masz dokładnie na myśli... Bo są pewnie jakieś gry do nauki liczenia, pisania, czytania itp. A tutaj ci pisze o grywalnej gierce, która powinna wpływać na szybkość myślenia, reakcji, ambicje itp.
asek
Nowy użytkownik

Postprzez zypolek » 25 maja 2017, o 08:14

Nazwa mi nic nie mówi. Fajne to? Wciągające? Widzę w Google screeny - na pewno kolorowe, ale czy grywalne? Ogólnie szukam właśnie czegoś, co by mocno wciągało. To będzie takie? Przez naukę mam na myśli dokładnie to samo, co ty.
zypolek
Nowy użytkownik

Postprzez asek » 26 maja 2017, o 18:09

Halo, gdzie jest moderacja? Tak, ogólnie gra naprawdę spoko, grywalna, wciągająca, robi różnicę. Oczywiście każdemu może odpowiadać coś zupełnie innego, ale mnie to wciągnęło tak samo, jak nasze dziecko, drugi raz przechodzę. Jedyne negatywne emocje to irytacja, kiedy nie możesz przejść danego poziomu, a tak to spoko.
asek
Nowy użytkownik

Postprzez zypolek » 29 maja 2017, o 07:57

Tego nie wie w zasadzie nikt ;-)
Dzięki, wystarczy mi to, co piszesz. Wczoraj już sobie to zainstalowaliśmy, żeby jednak zerknąć jak to wygląda. Grywalne. Nie takie proste do przejścia, podoba się nam - dziecku też dzisiaj pokażemy. Pewnie również się spodoba.
zypolek
Nowy użytkownik

Postprzez asek » 30 maja 2017, o 18:33

A widzisz. Pokaż dziecku, zobaczysz, że będzie chętnie grało. Uwierz mi, że wcale nie jest tak łatwo znaleźć grę dla dzieci, która będzie na pewno grywalna i pozbawiona negatywnych emocji. Gdybyście sami zobaczyli kilka apek, to bylibyście pewnie w niezłym szoku.
asek
Nowy użytkownik

Postprzez zypolek » 1 cze 2017, o 08:01

Wczoraj córka grała jakieś pół godziny i jej się podobało. Chyba jednak dla każdego największe znaczenie w grze ma grywalność, prawda? Bo tak sobie myślę... co mi po wypasionej grafice, jeśli gra będzie nudna i mało wciągająca? A dla dziecka też taka apka musi mieć odmienne cechy...
zypolek
Nowy użytkownik

Powrót do Przygodowe