Pomoc-Gracza.pl - Forum o grach, pomoc dla każdego gracza

Chcesz uzyskać pomoc na temat gier, porady, lub aktywnie uczestniczyć w społeczności graczy? To forum dla graczy komputerowych jest dla ciebie.

Czat Gadu-Gadu - Nowość. Zapraszamy na czat gg pod numerem 5037777. Najlepszy ggczat w sieci. Status chatu gg: czat gg

Tdu 2

Przyspieszenie bez granic :) Need for Speed, Colin McRae i inne

Tdu 2

Postprzez Cawe » 14 wrz 2011, o 16:19

Tegoroczna gra która wyszła w lutym. Dostałem ją w dniu premiery :D .
Gatunek : Ściganka
Moja ocena 9/10
Potrzebna kiera: nie
Świat: 2 wyspy. Ibiza i Ohau
Wersja językowa: PL

Więc tak zacznijmy od grafiki. Pierwsza wyspa Ibiza jest zrobiona pięknie , niestety Ohau wygląda ładniej niż w 1 , aczkolwiek mogli się bardziej postarać. Do przejechania mamy około 2500km. Niestety grafika oparta jest na starej bibliotece : direx 9, pomimo to efekt deszczu , kałuż i wody jest obłędny, nie zawodzą nas też wyglądy aut. Lakier jest
bardzo dobrze odwzorowany. Optymalizacja gry nie jest najlepsza. Słyszałem że na kartach AMD jest źle. Mi na
Phenom II x2 3.0 @ x3 3540
Gtx 250 green
gigabyte GA-MA770t-Ud3
i przeciętnym dysku sata 2 5400 obrotow chodzi na:
Wszystko na full oprócz środowiska które mam ustawione na wysokie i wygładzaniu krawędzi które mam x4.
W grę gram w full hd. Klatki w nocy nie spadają poniżej 28 .
W grze jest zmieniające się pogoda, a także pory dnia i nocy. Występują ulewne deszcze, burze jak i lekkie opady, oczywiście ma to wpływ na prowadzenie się auta.
W grze mamy dostępnych sporo aut, lecz jest ich o połowę mniej niż w 1 z dodatkiem.
Dożucono natomiast auta 4x4 w tym moją ulubioną q7 .Objeździłem nią całą Ibizę i prawie całe Ohau.
Prowadzenie jest gorsze niż w 1 . Nie da się driftować. Auta prowadzą się bardziej na styl nfs , aczkolwiek na kierze jest także fajna zabawa.
Dostępne mamy trasy terenowe jak i szosowe.
Niektórzy uważają że audio w tej grze nie jest najlepsze. Faktycznie po przejechaniu się na początku ferrari które brzmi jak kosiarka można tak sądzić, lecz wsiądźmy do Hummera i podkręćmy głośniki. Jeśli koś ma 2.1 bądź 5.1 to bas zacznie tak dawać , że poczujemy się jak byśmy siedzieli w środku.
Co jeszcze mogę dodać. Mamy bardziej niż w 1 rozbudowane możliwości tuningu. Możemy osobno podnosić przyspieszenie, maksymalną prędkość czy hamowanie. Mamy możliwość obklejenia naszego auta jak nam się podoba. W grze występują także myjnie samochodowe. Samochody się brudzą i niszczą. Lecz niszczenie polega na wgnieceniach i rysach. Wystarczy pojechać do domu by szkody się naprawiły.
Grę oceniam na 9/10 ponieważ odejmuję punkt za system prowadzenia.
Ogólnie gra jest warta polecenia.
Cawe
Nowy użytkownik

Re: Tdu 2

Postprzez Pietruszka1987 » 27 mar 2012, o 20:31

Ta gra jest bombowa, grafikę ma super, duży wybór pojazdów nie jest monotonna. Moja ocena to 9/10
Pietruszka1987
Stały uczestnik

Postprzez matgrande » 7 kwi 2012, o 11:56

Nie grałem jeszcze w tą część ale mam nadzieje że jest bardziej urozmaicona od pierwszej części bo nie chce znowu odinstalowywać w połowie gry która mnie nudzi
matgrande
Stały uczestnik

Postprzez adik24 » 6 sie 2012, o 18:57

Gra wprowadza gracza w świat doskonałej rozrywki i daje świetną zabawę.
adik24
Częsty odwiedzający

Postprzez Boise900 » 22 sty 2013, o 10:53

można przy niej spędzic wiele godzin o ile ktoś ma niewielkie wymagania co do scigałek .. grafika dobra ....
Boise900
Nowy użytkownik

Postprzez zwycczzaj » 4 lis 2013, o 16:28

dobra wyścigówka :D
zwycczzaj
Nowy użytkownik

Postprzez helol » 2 gru 2013, o 01:34

mi pasuje chociaż grałem kilka razy :)
helol
Nowy użytkownik