Pomoc-Gracza.pl - Forum o grach, pomoc dla każdego gracza

Chcesz uzyskać pomoc na temat gier, porady, lub aktywnie uczestniczyć w społeczności graczy? To forum dla graczy komputerowych jest dla ciebie.

Czat Gadu-Gadu - Nowość. Zapraszamy na czat gg pod numerem 5037777. Najlepszy ggczat w sieci. Status chatu gg: czat gg

Miłość do Pikseli !?

Pokaż, na co stać twoją twórczość i umiejętności. Dział dla lubiących pisanie i malowanie

Miłość do Pikseli !?

Postprzez EnTaro » 17 mar 2012, o 14:29

Jestem graczem i jest mi z tym dobrze - Granie to moja pasja , moje hobby i zamiłowanie - Poświęcam na to dużo czasu i bardzo się z tego cieszę , wcielanie się bohaterów i złoczyńców to wspaniałe doświadczenie , które długo pozostaje w pamięci...No właśnie o tym chciałbym pogadać .
Podchodzę do gier bardzo emocjonalnie - każdą z nich traktuje jako doświadczenie i staram się jak najlepiej wczuć w daną mi lub wykreowaną przez siebie samego postać - Oglądając interakcje tej postaci z innymi mieszkańcami świata przedstawionego czuję się jakobym sam stał pomiędzy nimi - Może dziwnie to zabrzmi ale tak właśnie czuję.
Grając w ME3 zżyłem się z Komandorem Shepardem i niesamowicie przeżyłem to jak Bioware obszedł się ze swoją nowa "ikoną"
Zagrywając się w Fable : The Lost Chapters czułem smutek gdy dowiadywałem się co działo się z siostrą Bohatera przez lata , współczułem biednemu Maze'owi gdy zginą z mojej ręki...Hej Entaro czy ten wywód ma jakiś temat? A owszem ma
Zastanawiam się ostatnio co zyskuje przywiązując się do zlepków Pikseli z zaprogramowanym przeznaczeniem.
Wydaje mi się , że pomaga mi to doświadczyć to co twórcy gry przygotowali - Jeżeli gra jest dobra to jest to niesamowita radość , gdy gra jest zła - Furia.
To samo z grami takimi jak D&D - Niezależnie czy to ja prowadzę przygodę , czy jestem jej członkiem bardzo wczuwam się w rolę i odczuwam silne emocje gdy postacie kontrolowane przez przyjaciół padają w boju.
A co z wami ? Czy wolicie tak jak ja - Tworzyć więź emocjonalną z postaciami z gier czy jednak traktujecie to jak interaktywny film , który tak jak on ma dostarczyć wam rozrywki a potem zniknąć ?
Odpiszcie - Bardzo mnie to ciekawi
[URL=http://www.nodiatis.com/personality.htm]Obrazek[
EnTaro
VIP
VIP

Re: Miłość do Pikseli !?

Postprzez LuckyLuke » 17 mar 2012, o 19:46

Ja takiego czegoś nigdy nie odczułem, wręcz przeciwnie, nieraz celowo postacie sterowane przeze mnie doznawały samozniszczenia :D
Mimo, że nieraz fabuły są ciekawe, to ja jednak wolę realizm :P
LuckyLuke
Site Admin
Site Admin

Postprzez dinet » 28 lis 2013, o 20:41

Ja staram się zachowywać dystans jeśli chodzi i zaangażowanie w gry ;)
dinet
Nowy użytkownik

Postprzez adel87 » 25 lis 2016, o 10:09

Witam ja również myślę, że trzeba mieć do wszystkiego umiar
adel87
Nowy użytkownik

Powrót do Grafika, Arty i Obrazy