Pomoc-Gracza.pl - Forum o grach, pomoc dla każdego gracza

Chcesz uzyskać pomoc na temat gier, porady, lub aktywnie uczestniczyć w społeczności graczy? To forum dla graczy komputerowych jest dla ciebie.

Czat Gadu-Gadu - Nowość. Zapraszamy na czat gg pod numerem 5037777. Najlepszy ggczat w sieci. Status chatu gg: czat gg

Pochwal się swoim "fonem"

Nokia jest najlepsza! Nie, to Sony Ericsson jest najlepszy! - Porozmawiaj o swoim telefonie i jego możliwościach

Pochwal się swoim "fonem"

Postprzez Ocieks » 12 sty 2009, o 00:00

W tym temacie możemy chwalić się swoimi telefonami oraz wyrażać swoje opinie na temat firm produkujących je.

Ja posiadam Sony Ericssona W910i i naprawdę bardzo mi się podoba, nie patrze za bardzo na takie rzeczy jak "ile mega pikseli ma kamera !?" ponieważ i tak do filmów/zdjęć używam aparatu cyfrowego. W910i ma bardzo dobry procesor więc można szybko operować telefonem a "cięższe" gry płynniej chodzą. Oczywiście uwielbiam Walkmana bez którego nie mogę zasnąć i jest to moja ulubiona funkcja w tym telefonie.

Nigdy nie kupił bym też innej komórki niż Sony Ericsson. Prosty i jasny w obsłudze, posiada dużo "konkretnych" funkcji oraz jestem z nim już obeznany.

Teraz ciekawy jestem waszych cudnych fonów :cool:
[align=center]"Zmieni się na lepsze, coś innego ci opowiem..."[/align]
Ocieks
Sporo piszący

RE: Pochwal się swoim "fonem"

Postprzez LuckyLuke » 12 sty 2009, o 14:33

Co do Sony Ericssona to niestety Joysticki chyba okazały się w nich niewypałem hmmm...
No ja nie stawiałem na full wypas tylko proste rzeczy, za tanią cene, czyli mowa o Sagem My411x . Mam go dwa lata (dbam jak o dziecko :P ) , no i telefon mało, że wygląda jak nowy to jeszcze sprawny :P .
A teraz mniej przyjemne rzeczy, aparat tylko 0,31 Mpix (tragedia) , gry java chodzą, ale muszą być instalowane tylko przez kartę pamięci ( głupota zdziebka jak jest bluetooth ) , bateria trzyma jakieś 2 dni ( marnotrawstwo prądu na ładowaniu ) . I trochę przyjemniejsze rzeczy : głośnik po prostu daje czadu, no samo to, że telefon za taką cenę posiada aparat, mp3 i karte pamięci to już zadowala człowieka :)
www.pomoc-gracza.pl - Najlepsze forum o grach
LuckyLuke
Site Admin
Site Admin

Postprzez Ocieks » 12 sty 2009, o 18:27

[quote=Piżol]Co do Sony Ericssona to niestety Joysticki chyba okazały się w nich niewypałem hmmm... [/quote]

Ten mierny joystick o którym się tak mówi występuje tylko w serii K (np. K750i). Mój ojciec miał ten telefon przez dwa lata a skończył przygodę z nim gdy wyleciał mu joystick. Mój poprzedni telefon W810i miał joysticka bardzo dobrego tak samo jak ten którego teraz posiadam :P
Ocieks
Sporo piszący

Postprzez LuckyLuke » 13 sty 2009, o 16:40

SE J210i czy jakoś, tak też miał wadliwy, mojemu kuzynowi się chyba urwał ale to już po tym jak zaczął świrować i za mocno nim szarpał. Po takich przygodach u innych powiedziałem sobie nie chce widzieć w domu telefonów z joyami. W SE plusem jest właśnie aparat 1,3 Mpix zapoczątkowany w K510i . A tak nawiasem dziwie się, że SE K750i okazał ci się takim niewypałem, bo zwykle słyszałem o nich dobre opinie
www.pomoc-gracza.pl - Najlepsze forum o grach
LuckyLuke
Site Admin
Site Admin

Postprzez Gutek » 13 sty 2009, o 19:03

Ja mam starego samsunga D-500 Jego główne minusy to to że nie ma karty pamięci i chyba nie można do niego wgrywać motywów ma tylko możliwośż zmiany kolory przewodniego ma jeszcze kilka minusów ale nie chce mi się ich wymieniać. Samsunga uważam jak dotychczas za bardzo solidną firme miałem Se t610 i k700 obydwa zajechałem główna wada joystick jak wyrzej wymienialiście a t610 szybko łapał wilgoć a później wariował sam włączał i restartował co chwile bluetooth i nie chciał się ładować.
Gutek

Postprzez Gucio » 15 sty 2009, o 18:48

eee...

[quote="Ocieks"]Ja posiadam Sony Ericssona W910i i naprawdę bardzo mi się podoba[/quote]

Znów zmieniłeś ? :P

No ja mam tego Soniaka K550i, jedyne co mnie w nim wkurza to to, że nie da się słuchać na nim nut, chociaż i tak nie słucham na fonie, ale zawsze coś.... ;D Gry - teraz najważniejsza rzecz, głównie gram w NFS Undercover i Icy Tower, co normalnie mnie wciągnęło :o aparat - 2.0 mpx może być :) joystick - nie psuje się, bo nie ma :P teraz jakbym miał jakiś telefon z joystickiem to najprawdopodobniej bym sobie z nim nie poradził xD narazie nie chcę zmieniać fona. Posiadanie Bluetooth, co nie było możliwe w poprzednim W200i mnie zachwyca. ^^
Gucio
Dużo do powiedzenia

Postprzez Ocieks » 16 sty 2009, o 21:51

[QUOTE=Gucio777]Znów zmieniłeś ? Tongue[/quote]

Przeciez starego W810i mialem ponad rok ;)
Ocieks
Sporo piszący

Postprzez Gucio » 17 sty 2009, o 14:09

Ale mówiłeś coś, że zmieniłeś na Samsunga tego co ma Gutek, czy jakiegoś innego. (nie wiem któy, nie znam się na samsungach)
Gucio
Dużo do powiedzenia

Postprzez Karolina912 » 18 sty 2009, o 19:22

Ja posiadam Motorole V235 :)
[font=Verdana]"Wciąż żyje szybko i nie patrze na zakręty
Tak często się gubie i wypuszczam z rąk szczęście..."
[/font]
Karolina912
Stały bywalec

Postprzez Krakers » 20 sty 2009, o 19:22

Nokia 1600 , nie przepadam za nia, bo spadla mi raz z nieduzej wysokosci i wyswietlacz sie wylal
Krakers
Nowy użytkownik

Następna strona

Powrót do Telefony i Gsm