Pomoc-Gracza.pl - Forum o grach, pomoc dla każdego gracza

Chcesz uzyskać pomoc na temat gier, porady, lub aktywnie uczestniczyć w społeczności graczy? To forum dla graczy komputerowych jest dla ciebie.

Czat Gadu-Gadu - Nowość. Zapraszamy na czat gg pod numerem 5037777. Najlepszy ggczat w sieci. Status chatu gg: czat gg

Jaka karta dźwiękowa pod te słuchawki

Sprzęt, oprogramowanie, tworzenie stron www, internet - masz z tym problem? Chcesz się pochwalić swoją wiedzą? Podziel się tym z nami

Jaka karta dźwiękowa pod te słuchawki

Postprzez Toxic » 27 cze 2017, o 08:04

Witam
Chciałbym kupić sobie nową kartę dźwiękową pod słuchawki Kingston HyperX Cloud Core ponieważ moja karta dźwiękowa strasznie mi trzeszczy
Nie jestem pewien czy to wina karty dźwiękowej (możecie mi odpowiedzieć ponieważ słabo się znam na komputerach a używam ich pod gry) ale na pewno nie słuchawek- trzeszczało mi na 3 modelach
Podzespoły:
Procesor: 4x Intel Core i5-6400 2.70GHz
Karta graficzna: NIVIDIA GeForce GTX 1060 3GB
Karta dźwiękowa: zintegrowana z dyskiem twardym nie może rozpoznać mój system modelu
Poszukałem trochę i znalazłem dwie daje nazwy ponieważ nie wiem czy nie zablokuje linków:
Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro USB (Zewnętrzna)
Karta dźwiękowa Asus Xonar DGX (ASM) (Dedykowana)
Nie znam się zbytnio na tym jeżeli zabrakło informacji proszę napisać, odpiszę jeszcze w tym samym dniu
Toxic
Nowy użytkownik

Re: Jaka karta dźwiękowa pod te słuchawki

Postprzez LuckyLuke » 6 lip 2017, o 13:18

To co ja bym zrobił, to uruchomił jakąś dystrybucje linux live cd np. Ubuntu i sprawdził czy to na pewno wina karty (niestety trudne dla osoby, która używa komputera tylko do internetu) :s . Ewentualnie można zobaczyć na sterownik dźwięku, czy nie ma czasem pomieszanych kanałów (zwykle dodatkowa ikonka obok zegarka)
LuckyLuke
Site Admin
Site Admin

Powrót do Komputery